Komunikat nr 16 Grand Prix Samborowo

Sport 11.03.2013

KOMUNIKAT NR 16

Trzeci raz z rzędu w turnieju z cyklu Grand Prix Samborowo triumfował Wojciech Dzierżko. W finale udowodnił, że coraz lepiej radzi sobie w meczach z zawodnikami grającymi czopami i po zaciętym pojedynku pokonał  Janusz Krigera w stosunku 3:2. Tymczasem lider klasyfikacji generalnej Szymon Babalski zajął dopiero szóstą pozycję i dystans między dwoma najlepszymi pingpongistami zmalał do jedynie 3 punktów.

Po niespodziewanej porażce z Romanem Grudniem, w drugiej części zawodów rozegrał się Łukasz Wdowiak. Pokonał  Zaborowskiego, Babalskiego i Dąbrowskiego, by ostatecznie w meczu o drugie miejsce wygrać 3:0 z Krigerem. Pan Łukasz pokazał przy tym kawał dobrego i wszechstronnego tenisa.

Kolejny dobry występ uwieńczony zwycięstwem nad Babalskim zanotował Adam Łukasiak, który zawody zakończył na 5 miejscu, a po przerwie spowodowanej do turnieju powrócił Tadeusz Krajewski i zajął wysoką dziewiątą lokatę. Szczególne wrażenie zrobiło jego zwycięstwo nad Czesławem Nowickim.

Kolejny turniej odbędzie się 22 marca o godz. 18.00.  Zapraszamy wszystkich chętnych.