Komunikat nr 2 Grand Prix Samborowo

Sport 20.10.2012

Nie zabrakło emocji w drugim turnieju  Grand Prix Samborowo. Wśród 31 uczestników  zwycięzcą okazał się Szymon Babalski, który  w finale pokonał Grzegorza Jatkiewicza w stosunku 3:0.

Należy podkreślić, że po drodze do finału Pan Szymon pokonał takich „asów” jak Czesław Nowicki i Dariusz Sikora. Natomiast powtórkę  z poprzedniego turnieju przeżył  pan Grzegorz, który po przegranym finale uległ w meczu o 2 miejsce -tym razem Dariuszowi Sikorze. Po raz kolejny  w czołówce zawodów znaleźli się Janusz Kriger i Czesław Nowicki ( odpowiednio 4 i 5 miejsce), a coraz lepiej radzi sobie Elblążanin Piotr Iwicki, który zawody ukończył na szóstym miejscu.

Organizatorzy imprezy  informują, że kolejne turnieje odbywać się będą w następujących terminach: 26.10; 09.11; 16.11, 23.11 o godzinie 18.00.

Informujemy również, że działa strona www.tssamborowo.pl, znajdują się na niej informacje dotyczące samborowskiego  turnieju.