Komunikat nr 3 Grand Prix Samborowo

Sport 28.10.2012

Za nami trzeci turniej Grand Prix Samborowa, który odbył się 26 października br. W rywalizacji wzięło udział dwudziestu ośmiu zawodników. Po raz drugi zwyciężył Dariusz Sikora. Po drodze do finału, w którym pokonał 3:0 Czesława Nowickiego rozegrał bardzo wyrównane pojedynki z Robertem Zaborowskim i Wojciechem Dzierżko.

Drugie miejsce obronił Nowicki pokonując Szymona Babalskiego 3:1, który nie bez problemu „przeszedł cały tył”. W walce o czołowe lokaty przypomnieli o sobie Wojciech Dzierżko oraz Grzegorz Gwara, którzy zajęli odpowiednio czwartą i piątą lokatę. Pod nieobecność zawodników z czołówki klasyfikacji generalnej, którzy stracą swoje wysokie pozycje kolejny turniej (9 listopad br.) zapowiada się bardzo ciekawie.  Przypominamy o istniejącej stronie turnieju www.tssamborowo.pl, na której umieszczane są fotorelacje oraz krótkie filmiki z każdych zawodów.