Wojciech Dzierżko nie dał sobie wydrzeć pierwszego miejsca w letnim Grand Prix i wygrywając trzeci turniej przypieczętował swoje zwycięstwo w całym cyklu . W finale stoczył bardzo wyrównany, pięciosetowy pojedynek, a jego przeciwnikiem był Roman Góralski, który chwilę wcześniej pokonał będącego wydawałoby się poza zasięgiem Michała Gostoła, co było największą niespodzianką wieczoru.
Panu Romanowi po tych dwóch emocjonujących pojedynkach zabrakło już sił na mecz o drugie miejsce, w którym uległ Robertowi Zaborowskiemu w stosunku 0:3.
Zadowoleni z turnieju mogą być także Szymon Babalski, który utrzymał 2 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz Sławomir Urban. Pan Sławek wykorzystał nieobecność Wojciecha Łątkowskiego i również wskoczył na podium cyklu.
Informujemy, że Grand Prix Samborowo 2014/15 rusza 24 października o godzinie 17.50.
W nawiązaniu do ustalonego regulaminu osoby, które bedą czynnie uczestniczyć w rozgrywkach związkowych w sezonie 2014/2015 bedą wykluczeni z możliwości startu w GP Samborowo
Wyniki 3 turnieju:
Lp
Nazwisko
Punkty
1
DZIERŻKO W
120
2
ZABOROWSKI
115
3
GÓRALSKI
110
4
GOSTÓŁ M
105
5
BABALSKI
102
6
GUZOWSKI
100
7
URBAN
97
8
SZULGA
95
9
ZENTARSKI
92
10
DESKA
90
11
FRYCZ
87
12
OLSZEWSKA
85
13
GOSTÓŁ Z
82
14
KOSZACKI
80
15
SIUDZIŃSKI RAFAŁ
77
16
DZIERŻKO R
75
17
KRAJEWSKI
72
18
SIUDZIŃSKI W
70
19
JAGIEŁA
67
20
SZCZYPSKA
65
21
OKRUCIŃSKI
62
22
JURKIEWICZ
60
Klasyfikacja generalna po 3 turniejach:
L.P
NAZWISKO IMIĘ
1
2
3
RAZEM
1
Dzierżko Wojciech
120
115
120
335
2
Babalski Szymon
115
110
102
327
3
Urban Sławomir
105
105
97
307
4
Guzowski Andrzej
102
102
100
304
5
Góralski Roman
92
72
110
274
6
Krajewski Tadeusz
97
97
72
266
7
Szulga Tomasz
82
82
95
259
8
Frycz Romuald
80
87
87
254
9
Jagieła Artur
75
85
67
247
10
Gostół Michał
0
120
105
225
11
Siudziński Włodzimierz
72
80
70
222
12
Zaborowski Robert
95
0
115
210
13
Łątkowski Wojciech
110
100
0
210
14
Okruciński Miłosz
87
60
62
209
15
Paweł Deska
90
0
90
180
16
Zbigniew Gostół
0
90
82
177
17
Fleszar Zygmunt
100
62
0
162
18
Zentarski Grzegorz
0
67
92
159
19
Olszewska Emilia
0
65
85
150
20
Koszacki Wojciech
0
55
80
135
21
Szczypska Krystyna
0
70
65
135
22
Kajetanek Jacek
77
57
0
134
23
Łukasiak Adam
0
95
0
95
24
Gwara Grzegorz
0
92
0
92
25
Tadejewski Henryk
85
0
0
85
26
Wojtkiewicz Michał
0
77
0
77
27
Siudziński Rafał
0
0
77
77
28
Dzierżko Ryszard
0
0
75
75
29
Michalak Piotr
0
75
0
75
30
Wawrowska Małgorzata
70
0
0
70
31
Dzierżko Ryszard
0
0
75
75
32
Jurkiewicz Adrian
0
0
60
60