Komunikat nr 4 Grand Prix Samborowo 2013/2014

Sport 13.11.2013

Zwycięstwem Czesława Nowickiego zakończył się piątkowy turniej z cyklu Grand Prix Samborowo. Kiedy w finałowym pojedynku z Wojciechem Łątkowskim przegrywał w setach 1:2, a w jego grze brakowało pewności, wydawało się, „że klątwa Samborowa” będzie trwać dalej i Pan Czesław po raz kolejny nie wygra zawodów. Jednak w czwartym i piątym secie oglądaliśmy już „ starego ”, dobrego Nowickiego, który ostatecznie pokonał rywala w stosunku 3:2. Po meczu przyznał, że zaczynał już powątpiewać w to , że kiedykolwiek zwycięży w Samborowie.

Natomiast pan Wojciech po przegranym finale uległ w meczu o drugie miejsce Rafałowi Dąbrowskiemu, który zdołał się odbudować po dosyć niespodziewanej przegranej w drugiej rundzie z Michałem Wojtkiewiczem z Lubawy. Drugim lubawianinem, który sprawił sporą niespodziankę był Andrzej Guzowski. W swoim pojedynku z Wojciechem Dzierżko wygrał 3:1.

Na kolejne turnieje zapraszamy 15 i 29 listopada i 8 grudnia o godz. 17.50.