Komunikat nr 5 Grand Prix Samborowo

Sport 16.11.2012

Trzecie turniejowe zwycięstwo dorzucił do swojego dorobku Dariusz Sikora. Tym razem raz po pięciosetowej walce pokonał w finale Czesława Nowickiego. Losy tego emocjonującego i dosyć nerwowego  spotkania rozstrzygnęły się dopiero w końcówce piątego seta. Zmęczony Pan Czesław przegrał również mecz o drugie miejsce z Wojciechem Dzierżko.

Tym razem turniej nie przyniósł większych niespodzianek. Wysoką czwartą pozycję zajął tenisista z Lubawy – Wojciech Łątkowski. Szkoda, że Pan Wojtek rzadko zagląda do Samborowa, bo jest to bardzo dobry zawodnik i mógłby sporo wnieść do turnieju.

Miejsca piąte i szóste zajęli Szymon Babalski  i starający się  powrócić  do ścisłej czołówki Zaborowski.   Należy podkreślić znakomitą dyspozycję pań. O ile do bardzo dobrych występów Natalii Pruchniewskiej zdążyliśmy się przyzwyczaić  to wysoka 11 pozycja Małgorzaty Wawrowskiej wskazuje na sporą zwyżkę formy tej zawodniczki.

Organizatorzy turnieju informują, że następne turnieje odbędą się 23 listopada oraz 7,14 i 28 grudnia. Zapraszamy wszystkich chętnych.