Komunikat nr 5 Grand Prix Samborowo 2013/2014

Sport 25.11.2013

Wojciech Łątkowski został pierwszym zawodnikiem, który w sezonie 2013/2014 posiada dwa turniejowe zwycięstwa z cyklu Grand Prix.  W finale pokonał innego lubawianina – Andrzeja Guzowskiego w stosunku 3:2. Pan Andrzej już w poprzednich zawodach wykazywał duże aspiracje i jeżeli utrzyma formę to może zagościć na stałe w turniejowej czołówce. Na razie musiał jednak zadowolić się trzecim miejscem, bo podobnie jak w finale, w meczu o drugą pozycję przegrał po pięciosetowej walce. Jego pogromcą okazał się Wojciech Dzierżko.

Zwycięzca z przed tygodnia Czesław Nowicki tym razem zapomniał sprzętu i grając pożyczoną rakietką zajął „zaledwie „  dziewiąte miejsce. Czwartą i piątą lokatę zajęli (odpowiednio) zawsze liczący się w walce o zwycięstwo Szymon Babalski i Rafał Dąbrowski. Warto zauważyc wysoką dyspozycję Pawła Deski, który regularnie zajmuje miejsca bliskie dziesiątego.

W poprzednim komunikacie wystąpił błąd. Pierwszy grudniowy turniej odbędzie się 6 grudnia, a nie jak podano ósmego.

Na kolejne turnieje zapraszamy   29 listopada oraz 6 i 13 grudnia o godz. 17.50.