Komunikat nr 6 Grand Prix Samborowo 2013/2014

Sport 03.12.2013

Piątkowy finał Grand Prix  był kolejnym z udziałem Wojciecha Łątkowskiego, który w meczu o pierwsze miejsce wystąpił już cztery razy z rzędu, spotykając się przy tym z innym  rywalem. Jednak tym razem najlepszym zawodnikiem okazał się będący w znakomitej dyspozycji i grający z dużym zaangażowaniem Rafał Dąbrowski. Pojedynek obu panów zakończył się dopiero w piątym secie, w którym również nie brakowało emocji  Decydujący set to huśtawka nastrojów. Kiedy Łątkowski, od stanu 6:10  doprowadził do wyniku 9:10 wszystko wydawało się jeszcze możliwe, ale jego rywal zachował zimną krew i zdobywając kolejny punkt zakończył pojedynek. Na pocieszenie pan Wojciech ograł kolegę z Lubawy- Andrzeja Guzowskiego w meczu o drugie miejsce.

Po raz kolejny dopisała frekwencja. Nowo przybyli zawodnicy z Elbląga pokazali dobry tenis, a wyróżniał się Łukasz Susło, który napsuł sporo krwi swoim rywalom. Pierwszy raz na turniej zawitał Andrzej Patrejko i w pierwszej rundzie sprawił niespodziankę pokonując Szymona Babalskiego. Gorzej radził sobie w końcówce turnieju kończąc zawody na szóstym miejscu.

Na kolejne turnieje zapraszamy 6 i 13 grudnia o godz. 17.50.

20 grudnia odbędzie się nieliczący do klasyfikacji generalnej Grand Prix- Turniej Mikołajkowy ( będą upominki – wpisowe 10zł)- godz.17.50