KONKURS PLASTYCZNY "CUDA W KRAINIE DRWĘCY I PASŁĘKI"

Oświata 25.03.2013

Konkurs "Cuda w Krainie Drwęcy i Pasłęki"

Celem konkursu jest promocja regionu poprzez przedstawienie  zabytków i atrakcji turystycznych z obszaru Lokalnej Grupy Działania tj. gmin: Łukta, Morąg, Ostróda, Miłakowo, Jonkowo, Świątki, Gietrzwałd – bez miasta Ostróda za pomocą dowolnej techniki plastycznej. Konkurs skierowany jest do dzieci ze szkół podstawowych z klas 4-6. Dzieci za pomocą dowolnej techniki (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika itp.) wykonują jedną pracę w formacie A3.

Szkoła przystępująca do konkursu do dnia 26 kwietnia br. ma obowiązek dostarczyć wypełnioną zbiorczą kartę zgłoszenia dzieci wraz z pracami plastycznymi osobiście lub pocztą do biura Związku Stowarzyszeń z siedzibą w Łukcie ul. Mazurska 30, 14-105 Łukta  (liczy się data wpływu do siedziby Organizatora).

Na prace plastyczne będzie można głosować poprzez stronę internetową Organizatora www.leader.frrl.org.pl

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc przewidziane są nagrody główne w postaci:
Komputera przenośnego – laptopa za I miejsce,

Roweru młodzieżowego za II miejsce,

Tabletu za III miejsce

Przewidziana jest również nagroda specjalna dla szkoły w postaci książek o wartości 1500 zł.

Szczegóły konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin do pobrania:

Regulamin konkursu plastycznego