Konkurs Wiedzy o Gminie Ostróda i miejscowościach dorzecza rzeki Drwęcy

Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie 08.05.2008

Konkurs odbył się w formie testu, który zawierał pytania dotyczące znajomości wiedzy o Gminie Ostróda (administracja, kultura, przyroda, sport, oświata) oraz pytania nt. miejscowości leżących w dorzeczu rzeki Drwęcy.

Komisja sprawdzająca, na podstawie zdobytych punktów przyznała następujące miejsca:

Kategoria: Szkoła Podstawowa

I miejsce Arkadiusz Wiczkowski z S.P. Pietrzwałd

II miejsce Natalia Maszkowska z S.P. Pietrzwałd

III miejsce Joanna Chorzelewska S.P. Pietrzwałd

Kategoria: Gimnazjum

I miejsce Natalia Kuc Ostróda

II miejsce Łukasz Morawski Ostróda

III miejsce Łukasz Wileński Lipowo

Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci książek a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy. Laureaci konkursu będą reprezentować Gminę Ostróda w konkursie powiatowym „Szlakiem Drwęcy”, który odbędzie się 20 maja br. w Ostródzie.

Organizatorzy gratulują zwycięzcom oraz opiekunom, którzy znakomicie przygotowali uczniów do konkursu, p. Katarzynie Wiszniewskiej, p.Monice Faltynowskiej i p. Beacie Ciechanowicz oraz wszystkim uczniom i ich opiekunom, którzy wzięli udział w konkursie.