KRUS ORGANIZUJE KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI

Gmina 08.02.2012

KRUS Oddział Regionalny w Olsztynie informuje, że w roku bieżącym został ogłoszony II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci ze szkół podstawowych Pt. „Bezpiecznie na wsi - czy upadek to przypadek?”. Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań przy pracy i zabawie na terenach wiejskich, poszerzanie wiedzy z zakresu bhp w gospodarstwie rolnym, a także rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych dzieci.

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych w następujących kategoriach wiekowych:
I grupa – klasy 0 – III szkoły podstawowej,
II grupa – klasy IV – VI szkoły podstawowej.
Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej o tematyce związanej z zapobieganiem upadkom podczas pracy i zabawy w gospodarstwie rolnym.

Zainteresowanych prosimy o składanie prac w szkołach, natomiast szkoły powinny do dnia 16 marca 2012r. przekazać prace do odpowiednich Placówek Terenowych KRUS. Ogłoszenie wyników etapu wojewódzkiego konkursu nastąpi najpóźniej w dniu 2 kwietnia 2012r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie. Laureaci uhonorowani zostaną atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

Więcej informacji można uzyskać w Oddziale Regionalnym KRUS w Olsztynie, ul. Mickiewicza 1, pod nr tel. (89) 534-97-71, lub w Placówkach Terenowych podległych Oddziałowi.