Zespół Przedszkolno - Szkolny w Tyrowie 01.03.2019

W lutym w SP w Samborowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców w kategorii rocznika 2003-2005. Nasza reprezentacja dziewcząt zajęła 1 miejsce, chłopcy 4.

Następnie w kolejnej  edycja  Mistrzostw Gminy  rocznika 2006-2008 która odbyła się 21.02.2019. W grupie młodszej nasze zawodniczki  powtórzyły wynik starszych dziewcząt zajmując 1 miejsce i tym samym zakwalifikowały się do dalszych rozgrywek na szczeblu mistrzostw powiatu ostródzkiego. Na oficjalnym podsumowaniu rozgrywek wręczono puchary i nagrody indywidualne. Królem strzelców została Ania natomiast najlepszą bramkarką Daria.