Mistrzostwa Gminy Ostróda w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców w Zwierzewie.

Zespół Przedszkolno - Szkolny w Tyrowie 04.12.2018

W dniu  29.11.2018 reprezentacja siatkarzy SP w Tyrowie wzięła  udział w Mistrzostwach Gminy Ostróda w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców w Zwierzewie. Zawody odbyły się w trzech kategoriach: singli dziewcząt i chłopców rocznik 2008, dwójek mieszanych rocznik 2007, czwórek mieszanych rocznik 2006.  W czasie rozgrywek nasi zawodnicy mogli skonfrontować swoje umiejętności z zawodnikami  z Brzydowa, Szyldaka, Lipowa  i gospodarzami ze Zwierzewa. Podczas turnieju można było zaobserwować i  podziwiać znakomite zagrania oraz piękne siatkarskie wymiany. Cały turniej odbywał się w duchu  sportowej rywalizacji z poszanowaniem zasad ,,fair play”.  Po rozstrzygnięciu i podsumowaniu wyników  zawodnicy  otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i słodki poczęstunek.  W kategorii singli dziewcząt  II miejsce zajęła Amelia Makrucka. W kategorii czwórek mieszanych III miejsce zajęli  zawodnicy w składzie: Daria Kołaczkowska, Zuzanna Brodzińska, Dawid Nieznański i Kacper Różycki. Zawodnikom biorącym udział w turnieju gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów i wygranych.