Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej chłopców ze szkół podstawowych

Sport 18.02.2013

Kolejne Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej obejmujące tym razem chłopców ze szkół podstawowych, odbyły się na hali w Samborowie, dnia 15.02.2013

Aż siedem szkół wzięło udział w zmaganiach o pierwsze miejsce, oraz o przejście do dalszej fazy rozgrywek. Były to - Samborowo, Brzydowo, Idzbark, Pietrzwałd, Szyldak, Tyrowo i Zwierzewo. Walka o najwyższy stopień podium odbyła się miedzy Brzydowem, a Idzbarkiem, które, aż do ostatniego meczu (grały go przeciwko sobie) nie mogły być pewne wygranej. Chłopcy z Brzydowa rozgromili Idzbark 3:0 i zapewnili sobie zwycięstwo. Trzecie miejsce przypadło dla Pietrzwałdu, który miał tą samą ilość punktów co Zwierzewo, ale wypadł o jedną bramkę lepiej w bilansie bramek.

Wyróżnienie w kategorii:

Król Strzelców - Adrian Wasiak