Sport 13.03.2014

Dnia 27 lutego i 4 marca br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Samborowie odbyły się Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej chłopców ze szkół podstawowych i gimnazjów, będące jednocześnie eliminacjami do wojewódzkich rozgrywek LZS. W turnieju szkół podstawowych każda ze szkół wystawiła swojego reprezentanta. Po zaciekłej i emocjonującej rywalizacji najlepszą drużyną okazała się grupa z Samborowa, na drugim miejscu Lipowo, a na trzecim Zwierzewo.

Natomiast w turnieju szkół gimnazjalnych udział brały drużyny z Pietrzwałdu, Lipowa, Gimnazjum gminne w Ostródzie, Durąga i Samborowa. W tym przypadku najlepszą okazała się grupa z Durąga, na drugim miejscu Lipowo, a na trzecim Samborowo. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, natomiast faworytom wręczono puchary.

Składy zwycięskich drużyn:

ZS im. Mikołaja Kopernika w Samborowie - drużyna SP:

Kowalski Piotr, Kucaba Bartosz, Żygo Krystian, Dziułko Mateusz, Zalewski Cezary, Majewski Marcin, Oziero Kacper, Piłat Damian, Stypółkowski, Grabowski Filip, Skierski Arkadiusz, trener- Sławomir Mikołajczyk.

Gimnazjum im. Żołnierza Polskiego w Durągu:

Adam Koszewski, Piotr Chamera, Szymon Baturo, Ariel Gecarz, Krystian Chęciński, Radosław Berendt, Krystian Kołakowski, Maciej Czerwonka, Maciej Słotki, trener - Piotr Garnusz.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

SZKOŁY PODSTAWOWE :