Mistrzostwa WM z LZS w Piłce Nożnej - 6 osobowej

Szkoła Podstawowa w Durągu 01.10.2016

Mistrzynie WM z LZS w Halowej Piłce Nożnej (03.04.2016r). podopieczne pani Teresy Pieczuro i tym razem nie zawiodły. 01.10.2016, w Biskupcu wzięły udział w Mistrzostwach Województwa WM Z LZS w Piłce Nożnej. Do Turnieju zgłosiło się pięć drużyn ,ale zagrały cztery, systemem :,,Każdy z każdym”.

1. Janowiec Kościelny

2. Durąg (gm. Ostróda)

3. Miłki

4. Prątnica (gm. Lubawa )

Drużyna Kobiet z Durąga (Gmina Ostróda) zagrała w osłabionym składzie po kontuzji jednej z zawodniczek i ostatecznie uplasowała się na II miejscu, po straconej bramce w meczu z Janowcem Kościelnym.

Skład drużyny: Durąg- Gmina Ostróda: Patrycja Kucharczyk, Paulina Goszczyńska, Emilia Bojkowska, Katarzyna Gutkowska, Paulina Kuriata, Dominika Dymczyk, Julia Potaś, Emilia Nowicka, Wiesława Kopańska, Angelika Grochalska.