Sport 21.03.2024

Samorząd Województwa Warmińsko – Mazurskiego przyznał dotację dla Gminy Ostróda na zadanie pn. „Modernizacja ogólnodostępnego boiska sportowego w m. Smykowo na terenie Gminy Ostróda” w ramach konkursu „Małe granty na infrastrukturę sportową w województwie warmińsko-mazurskim w 2024 r.”

Grant od Marszałka Warmińsko-Mazurskiego pozwoli na: przeprowadzenie zabiegów pielęgnacyjnych murawy, zakup i montaż bramek oraz piłkochwytów, jak również wykonanie ogrodzenia boiska.

Dzięki inwestycji przywrócona zostanie dawna świetność obiektu i mieszkańcy miejscowości, na czele z aktywną lokalną drużyną „Mewa Smykowo” będą mogli aktywnie spędzać czas.