Wójt Gminy Ostróda zawiadamia mieszkańców, że dnia 28 lutego 2023 r. o godz. 10:00 odbędzie się LXIV Sesja Rady Gminy Ostróda w kadencji 2018-2024

Gmina 21.02.2023

O G Ł O S Z E N I E

Wójt Gminy Ostróda zawiadamia mieszkańców,
że dnia 28 lutego 2023 r. o godz. 1000
odbędzie się LXIV Sesja Rady Gminy Ostróda w kadencji 2018-2024

Planowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i przyjęcie porządku obrad.
2. Przyjęcie protokołu z obrad LXIII sesji.
3. Sprawozdanie Wójta z pracy w okresie między sesjami.
4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Ostróda na lata 2023 -2036.
5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy Ostróda na 2023 r.
6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Statutu Gminy Ostróda.
7. Podjęcie uchwały w sprawie określenia stawki za 1 km przebiegu pojazdu.
8. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz rodzajów i wysokości stypendiów sportowych za osiągnięte wyniki sportowe.
9. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie powierzenia spółce Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa KZN Północ Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie realizacji świadczenia usługi w ogólnym interesie gospodarczym, celem wybudowania mieszkań w ramach sektora budownictwa społecznego i ich późniejszego wynajmu.
10. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru zlokalizowanego w obrębie Mała Ruś, gmina Ostróda.
11. Interpelacje i zapytania radnych i sołtysów.
12. Odpowiedzi na interpelacje zgłoszone na poprzednich sesjach.
13. Wolne wnioski i informacje.
14. Zamknięcie obrad sesji Rady Gminy Ostróda.

Rada Gminy Ostróda obradować będzie w sali 401 Urzędu Gminy Ostróda, III piętro, ul. Jana III Sobieskiego 1.

Wójt Gminy Ostróda
Bogusław Fijas