Wójt Gminy Ostróda zawiadamia mieszkańców, że dnia 27 marca 2024 r. o godz. 14:00 odbędzie się LXXXII Sesja Rady Gminy Ostróda w kadencji 2018-2024

Gmina 20.03.2024

O G Ł O S Z E N I E

Wójt Gminy Ostróda zawiadamia mieszkańców,
że dnia 27 marca 2024 r. o godz. 14:00
odbędzie się LXXXII Sesja Rady Gminy Ostróda w kadencji 2018-2024

Planowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i przyjęcie porządku obrad.
2. Przyjęcie protokołu z obrad LXXXI sesji.
3. Sprawozdanie Wójta z pracy w okresie między sesjami.
4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Ostróda na lata 2024-2038.
5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy Ostróda na 2024 r.
6. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Ostróda w 2024 r.
7. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy Domowej oraz Ochrony Osób Doznających Przemocy Domowej na lata 2024-2030.
8. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy na drodze wewnętrznej w miejscowości Wałdowo.
9. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy na drodze wewnętrznej w miejscowości Lubajny.
10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia opinii w przedmiocie uznania lasów położonych na terenie gminy Ostróda, za ochronne.
11. Podjęcie uchwały w sprawie skargi na działalność Wójta Gminy Ostróda oraz pracownika Urzędu.
12. Podjęcie uchwały w sprawie skargi na działalność Wójta Gminy Ostróda oraz pracowników Urzędu.
13. Podjęcie uchwały w sprawie skargi na działalność Wójta Gminy Ostróda oraz pracowników Urzędu.
14. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Ostróda.
15. Podjęcie uchwały w sprawie skargi na działalność Wójta Gminy Ostróda.
16. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Ostróda.
17. Podjęcie uchwały w sprawie skargi na działania Zastępcy Wójta Gminy Ostróda.
18. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Dyrektora Zakładu Obsługi Komunalnej w Ostródzie.
19. Interpelacje i zapytania radnych i sołtysów.
20. Odpowiedzi na interpelacje zgłoszone na poprzednich sesjach.
21. Wolne wnioski i informacje.
22. Zamknięcie obrad sesji Rady Gminy Ostróda.

Rada Gminy Ostróda obradować będzie w sali 401 Urzędu Gminy Ostróda, III piętro, ul. Jana III Sobieskiego 1.

Wójta Gminy Ostróda
Bogusław Fijas