Obowiązek złożenia do dnia 29 grudnia 2023 r. oświadczenia w celu monitorowania projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR”

Gmina 12.12.2023

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją w Gminie Ostróda projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR”, przypominamy beneficjentom o obowiązku złożenia do dnia 29 grudnia 2023 r. oświadczenia w celu monitorowania przez Urząd Gminy utrzymania efektów projektu grantowego, zgodnie z którym darczyńcy przysługuje prawo (przez okres 2 lat od daty zakończenia projektu) do żądania od obdarowanego okazania przekazanego sprzętu komputerowego do wglądu, m. in. w celu oceny jego stanu technicznego oraz sprawdzenie jego faktycznego dysponowania i użytkowania przez osobę uprawnioną. Skan wypełnionego oświadczenia (wzór oświadczenia link do pliku), należy wysłać e-mailem na adres: , lub dostarczyć osobiście do Urzędu Gminy Ostróda, ul. Jana III Sobieskiego 1, p. 211 do dnia 29.12.2023 r.