Ogłoszenie o XXXIV Sesji Rady Gminy Ostróda

Gmina 18.02.2013

Wójt Gminy Ostróda zawiadamia mieszkańców, że dnia 25 lutego 2013r. o godz. 14:00 odbędzie się XXXIV Sesja Rady Gminy w kadencji 2010-2014

Planowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.

2. Przyjęcie protokołu z obrad poprzedniej Sesji Rady Gminy.

3. Sprawozdanie Wójta o pracy w okresie między sesjami.

4. Projekt uchwały w sprawie zmian budżetu gminy na 2013 rok.

5. Projekt uchwały w sprawie zamiaru utworzenia Zespołu Szkół w Lipowie.

6. Projekt uchwały w sprawie zamierzonego podniesienia stopnia organizacyjnego Szkoły Podstawowej im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lipowie.

7. Projekt uchwały w sprawie utworzenia Gimnazjum w Pietrzwałdzie.

8. Projekt uchwały w sprawie wprowadzenia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Ostróda w 2013r.

9. Projekt uchwały zmieniający uchwałę w sprawie poboru w drodze inkasa podatku rolnego, podatku leśnego i podatku od nieruchomości oraz ustalenia wynagrodzenia.

10. Projekt uchwały w sprawie ustalenia zasad przyznawania i wysokości diety przysługującej sołtysom sołectw Gminy Ostróda.

11. Projekt uchwały zmieniający uchwałę w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ostróda.

12. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu części miejscowości Durąg.

13. Projekt uchwały w sprawie nadania nazwy drodze wewnętrznej w miejscowości Wałdowo.

14. Projekt uchwały w sprawie ustanowienia pomników przyrody.

15. Wolne wnioski i informacje.

16. Zamknięcie obrad.

Rada Gminy Ostróda obradować będzie w sali 401 Urzędu Gminy Ostróda, III piętro ul. Jana III Sobieskiego 1.

Wójt Gminy Ostróda
Bogusław Jerzy Fijas