Ostatnia Sesja Rady Gminy Ostróda w kadencji 2018-2024

Gmina 26.04.2024

W sali sesyjnej Urzędu Gminy Ostróda odbyła się ostatnia LXXXIII Sesja Rady Gminy Ostróda, która była okazją do podsumowań i podziękowań za dotychczasową pracę na rzecz społeczności lokalnej. Podczas posiedzenia Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Januszem Sadowskim oraz Z-cą Wójta Grzegorzem Kastrau podziękował radnym za współpracę w obecnej kadencji oraz wspólnie podejmowane inicjatywy w kadencji 2018 – 2024. Wyjątkowe podziękowania i oklaski na stojąco odebrał Janusz Sadowski Przewodniczący Rady Gminy, który tę funkcję w radzie pełnił przez dwie ostatnie kadencję, tj. od 2014 roku, a Radnym Gminy Ostróda był nieprzerwanie od 2006 roku. Realizowane projekty oraz działania miały istotny wpływ na rozwój Gminy Ostróda oraz poprawę warunków życia mieszkańców. Na zakończenie Przewodniczący Rady Gminy Janusz Sadowski podziękował wszystkim zebranym za wieloletnią współpracę i zaangażowanie.