Piłkarki z Brzydowa w Turnieju Orlika pod patronatem donalda Tuska

Sport 02.10.2011

Dobrze spisały się piłkarki nożne LUKS Kormoran Brzydowo w turnieju Orlika pod patronatem Donalda Tuska. Dwie drużyny dziewcząt dotarły po długich eliminacjach do finału wojewódzkiego II edycji turnieju, który rozegrany został w Olecku.

Tam już nie poszło tak dobrze. Oba zespoły prowadzone przez trenera Jacka Lorenca ukończyły zawody na miejscach czwartych. Dziewczęta starsze były o krok od zdobycia brązowych medali. Jednak w meczu decydującym o miejscu trzecim, gdzie wystarczał im remis, uległy swoim rywalkom z Narzymia 1:2. Drużyna dziewcząt młodszych była także blisko zdobycia medalu, jednak w meczu decydującym o miejscu III uległa zespołowi z Barczewa 2:3 i zajęła najgorsze z miejsc finałowych, czyli czwarte, tak nie lubiane przez sportowców. Zespoły wystąpiły w następujących składach: grupa młodsza - Klaudia Słodkowska w bramce oraz zawodniczki z pola Angelika Mastalerczuk, Natalia Stachowicz, Julia Chęcińska, Paulina Lejmanowicz, Kinga Tissarek, Dominika Śledź, Angelika Grochalska i Agata Królikowska. Grupa starsza to: Dominika Dymczyk w bramce oraz Aleksandra Szostek, Patrycja Paszka, Joanna Przywóska, Paulina Jakielska, Klaudia Śledź, Gabriela Gawęda i Natalia Laskowska.DSC00293p