PODPISANIE UMOWY NA ADAPTACJĘ BUDYNKU ORAZ BUDOWĘ ŁĄCZNIKA NA POTRZEBY ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY W WYGODZIE

Gmina 19.11.2012

Dnia 19 listopada 2012 r. w Urzędzie Gminy Ostróda została podpisana umowa z Lubawskim Przedsiębiorstwem Budowlanym, którego oferta została wybrana w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie: „Adaptacja budynku nr 2 wraz z budową łącznika na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy w Wygodzie” za cenę ofertową brutto 382.091,11 zł.

W ramach zamierzenia planowane jest rozpoczęcie realizacji adaptacji istniejącego parterowego budynku po Szkole Podstawowej oraz wykonanie łącznika z istniejącym obiektem Środowiskowego Domu Samopomocy zaadaptowanym z obiektu szkolnego w 2011 roku. Obiekt zostanie wyposażony w wewnętrzne instalacje elektro–energetyczne, centralne ogrzewanie, kanalizacjię, a także wodę ciepłą i zimną.

Cel adaptacji- uzupełnienie funkcji pomocowych poprzez nowo powstałe pomieszczenia służące prowadzeniu zajęć treningowych oraz uzupełnienie pomieszczeń sanitarnych.

Realizacja tego zadania finansowana jest w całości ze środków budżetu Wojewody Warmińsko- Mazurskiego.