podsumowanie programu „Bezpieczne Lato z piłką nożną”

Sport 18.12.2013

Dnia 8 grudnia w Turznicy, odbyło się podsumowanie programu „Bezpieczne Lato z piłką nożną”. Wzięli w nim udział wszyscy uczestnicy zajęć wraz z rodzicami, trenerzy Janusz Sadowski, Łukasz Sadowski , Kamil Maszkało oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas, Pełnomocnik Wójta Gminy Ostróda ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień Magdalena Sikorska oraz Sołtys Sołectwa Turznica Grażyna Ostas.

Zrealizowany program nie tylko rozwijał pasję do gry w piłkę nożną, ale i pokazywał jak można spędzać wolny czas w bezpieczny sposób, bez używek i przemocy, uczył współpracy, współdziałania. Gorące podziękowania należą się p. Januszowi Sadowskiemu, który był koordynatorem całej akcji, pozostałym trenerom a także rodzicom, którzy wspierali swoje dzieci podczas sukcesów jak i porażek. Jednak największe brawa należą się młodym piłkarzom, którzy w swoją pasję włożyli wiele serca i zaangażowania. Wszyscy mogli zobaczyć z jaką energią grają, podczas pokazu multimedialnego. Królem strzelców został Wiktor Kordek. Zarówno on, jak i pozostali strzelcy nagrodzeni zostali dyplomami. Program współfinansowany był z funduszy gminnych na profilaktykę i rozwiązywanie problemów uzależnień.

LISTA ZAWODNIKÓW:

1. MAREK CHODAKOWSKI