Podwórko Nivea już mamy – teraz czas na siłownię plenerową NESTLÈ

Gmina 11.04.2016

W zeszłym roku przy akcji Podwórko Nivea wspólnie pokazaliśmy, że potrafimy się jednoczyć jeśli w grę wchodzi osiągnięcie wspólnego sukcesu. Bez wątpienia, wygraliśmy wspólnie i to w wielkim stylu. Byliśmy jedyną wygraną lokalizacją w województwie warmińsko-mazurskim - to sukces nas wszystkich.

Teraz Gmina Ostróda stanęła przed kolejnym wyzwaniem. Przystąpiliśmy do konkursu „Nestle poRusza Polskę”, w którym można wygrać siłownię plenerową.  Jako lokalizację wskazany został teren w Brzydowie przy Szkole Podstawowej. Będzie to miejsce ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców. Zgłoszona lokalizacja siłowni plenerowej w Brzydowie spełniła wszystkie kryteria regulaminu konkursu i została już wprowadzona do systemu organizatora, dzięki czemu widnieje już na oficjalnej stronie Konkursu – www.nestleporusza.pl

Zachęćcie do głosowania swoich znajomych, przyjaciół, mamę, tatę, ciocię, wujka… i razem wygrajmy siłownię plenerową.

To czy siłownia plenerowa powstanie właśnie w Brzydowie w Gminie Ostróda zależy tylko od mieszkańców i jej sympatyków, a dokładniej rzecz ujmując od głosowania internetowego. Aby tak się stało nieodzowna jest aktywność internautów poprzez elektroniczne głosowanie. Im więcej głosów oddamy na naszą lokalizację tym większa szansa na znalezienie się w gronie zwycięzców. Głosowanie odbywa się za pomocą strony www.nestleporusza.pl.

Zachęcamy wszystkich do oddawania głosów na Gminę Ostróda i lokalizację w Brzydowie. Te same zasady jak w konkursie podwórko nivea. Codziennie będzie można oddać jeden głos z jednego adresu email, na stronie www.nestleporusza.pl. Aby oddać swój głos należy wyszukać lokalizację BRZYDOWO wpisując w wyszukiwarce kod pocztowy, miasto lub ulicę, następnie wpisać adres mailowy i kliknąć głosuj.

UWAGA! Ważne jest, aby każdy oddany głos potwierdzić poprzez klikniecie linku aktywacyjnego, który zostanie wysłany do Państwa na wskazany adres e-mailowy podczas oddawania głosu na BRZYDOWO.