popularni aktorzy serialu "Życie nad rozlewiskiem" w Gminie Ostróda

Gmina 02.06.2011

Na plebani w Kraplewie oraz w zabytkowym kościele metodystycznym powstanie kolejna, trzecia już część  popularnego serialu Telewizji Polskiej „Dom nad rozlewiskiem” i „Miłość nad rozlewiskiem”. Trzecia seria będzie nosiła tytuł „Życie nad rozlewiskiem”. Ekipa filmowa pojawi się w Kraplewie  w dniach 9-12 czerwca 2011r.

Trzeci sezon, zatytułowany "Życie nad rozlewiskiem", który powstanie w malowniczych krajobrazach  gminy Ostróda  widzowie będą mogli obejrzeć jesienią tego roku w TVP1. "Życie nad rozlewiskiem", w odróżnieniu od poprzednich części serialu, nie jest oparte na powieściach Małgorzaty Kalicińskiej, a na oryginalnym scenariuszu napisanym przez Annę Janyskę, Roberta Latuska, Magdalenę Strzałkowską i Bartosza Blaschke. To opowieść o dalszych losach 40-letniej Małgorzaty (w tej roli Joanna Brodzik), która porzuciła Warszawę, by przeprowadzić się w rodzinne strony - na Mazury. Tak więc na początku czerwca w miejscowości Kraplewo będzie można zobaczyć znanych i popularnych polskich aktorów serialu. Ekipa filmowa ponadto pojawi się również w miejscowości Nastajki  w Młynie nad Rozlewiskiem usytuowanym  w otulinie Parku Krajobrazowego Wzgórz Dylewskich.