Powiatowy Konkurs Czytelniczy ,,Szlakiem Drwęcy” – III miejsce uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pietrzwałdzie w kategorii klas V-VI

Oświata 29.05.2023
W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostródzie odbyły się eliminacje Powiatowego Konkursu Czytelniczego ,,Szlakiem Drwęcy”. Do konkursu przystąpili zwycięzcy etapu gminnego i miejskiego ze szkół z terenu gminy i miasta Ostróda. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych - uczniowie z klas V-VI i VII-VIII. Uczestnicy zmagali się z testem wiedzy z zakresu znajomości historii, geografii gminy i miasta Ostróda oraz dorzecza Drwęcy. W kategorii klas V-VI reprezentanci Gminy Ostróda - uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pietrzwałdzie - Zofia Szymańska i Franciszek Wiszniewski zdobyli III miejsce ex aequo.
Dziękujemy za pogłębianie wiedzy o swoim regionie i gratulujemy sukcesów!