pracownicy BNP Paribas Securities Services wybudowali plac zabaw w Rynie i Pietrzwałdzie

Gmina 17.11.2015

Pracownicy banku przyjechali na spotkanie integracyjne na Mazury i zbudowali dzieciom place zabaw w Rynie i Pietrzwałdzie w gminie Ostróda. To niezwykła akcja. W sobotę 16 maja na terenie gminy Ostróda w Pietrzwałdzie oraz w Rynie w ramach tzw. społecznej odpowiedzialności biznesu, zostały wybudowane dwa place zabaw. Szkoła w Pietrzwałdzie ma tez nową, kolorową elewację. I to wszystko w kilka godzin.

Był to cykliczny wyjazd integracyjny dla pracowników BNP Paribas Securities Services. Firma ta dwa razy w roku wysyła pracowników na wyjazd integracyjny, gdzie wspólnymi siłami budują place zabaw, rewitalizują zieleń w szkołach, przedszkolach, domach dziecka. W tym roku odwiedzili gminę Ostróda, partnerem akcji jest firma AkzoNobel, która jest producentem farb.