Przyjaciół się nie wyrzuca - Konkurs Fotograficzny dla Dzieci i Młodzieży

Gmina 12.12.2023

Zachęcamy do udziału w ważnej akcji - nagłośnienia problemu porzucania zwierząt przez ich opiekunów! "Przyjaciół się nie wyrzuca" to nie tylko hasło, to wezwanie do działania, do ukazania piękna przyjaźni z naszymi zwierzakami! Masz w domu psa, kota, papugę, świnkę morską, rybkę, czy też inne futerkowe czy łuskowe stworzenie? To idealna okazja, by podzielić się waszymi magicznymi chwilami razem!  W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z terenu Gminy Wiejskiej Ostróda.

Wystarczy, że złapiecie swój aparat fotograficzny lub smartphone, zrobicie zdjęcie z waszym zwierzakiem, a następnie wyślecie swoje zgłoszenie do konkursu!

Termin zgłoszeń: do 24 grudnia 2023 roku

Kategorie wiekowe: Dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z terenu Gminy Wiejskiej Ostróda

Jak zgłosić pracę? Wypełnij formularz zgłoszenia i prześlij go razem z zdjęciem, imieniem i nazwiskiem autora oraz informacją o kategorii wiekowej na adres email:

UWAGA! Osoby niepełnoletnie muszą być zgłoszone przez rodziców lub opiekunów prawnie odpowiedzialnych. W przypadku, gdy na zdjęciu widoczne są inne osoby, konieczna jest ich zgoda (lub zgoda rodziców, jeśli są niepełnoletnie).