rozpoczęła się budowa "Podwórka Nivea" w Gminie Ostróda

Gmina 27.10.2015

W związku z wygraną w konkursie „Podwórko Nivea” pragniemy poinformować, iż organizator konkursu rozpoczął już prace budowlane związane z powstaniem placu zabaw w Gminie Ostróda w Kajkowie. Już niebawem zobaczymy tam nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Koszt placu zabaw, który właśnie powstaje w Kajkowie to 100 tysięcy złotych, sam sprzęt, same zabawki, które staną na placu, warte są ok. 80 tysięcy złotych.

Przypomnijmy,

że 31 maja br. Gmina Ostróda po dwumiesięcznej walce o każdy głos wygrała retro-nowoczesny plac zabaw. Podwórko nawiązujące charakterem do lat 80’ powstanie w Kajkowie przy ulicy Michała Kajki. Gmina Ostróda jest jedną z 40 lokalizacji w całej Polsce, w której zostanie wybudowany nowoczesny plac zabaw.

Jesteśmy jedyną wygraną lokalizacją w województwie warmińsko-mazurskim - to sukces nas wszystkich!