Rozstrzygnięcie Konkursu plastycznego "Wosenny las w oczach dziecka"

Zespół Przedszkolno - Szkolny w Tyrowie 11.06.2016

Dnia 13.05.2016r. o godzinie 17:00 w Kinoteatrze w Iławie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego pt.: ”Wiosenny las w oczach dziecka”. Organizatorem konkursu było Koło Łowieckie Miłośników Łowiectwa w Warszawie oraz Iławskie Centrum Kultury. Cel konkursu to  min.: pogłębianie wrażliwości w odniesieniu do środowiska naturalnego, zachęcenie do własnej twórczości artystycznej oraz rozwój umiejętności twórczych i kreatywności. Komisja konkursowa wyłoniła z pośród 853 prac zwycięzców. Nagrody wręczał osobiście Marszałek Województwa Warmińsko- Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Burmistrz Miasta Iława Adam Żyliński. Praca naszej uczennicy Zuzanny Orzechowskiej z klasy IIa otrzymała wyróżnienie.  Organizatorzy zapewnili drobne upominki dla każdego uczestnika.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;}