spotkanie dotyczące zmiany Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Ostróda

Gmina 16.11.2010

Dnia 10 listopada 2010r. w Urzędzie Gminy Ostróda odbyło się kolejne spotkanie, dotyczące zmiany Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Ostróda. Tematem spotkania były uwarunkowania rozwoju przestrzennego. Przedstawione zostały uwarunkowania zewnętrzne, przyrodnicze, infrastruktury technicznej oraz społeczno-gospodarcze, dotyczące Gminy Ostróda.

Udział w spotkaniu wzięli: Wójt Gminy Ostróda Gustaw Marek Brzezin, wykonawca niniejszego opracowania planistycznego Dariusz Łaguna wraz z zespołem projektowym, Kierownik Ref. Rolnictwa, Gospodarki Gruntami i Przestrzennej Artur Lewartowski oraz zaproszeni goście (zgodnie z listą obecności 33 osoby).