SWATCH FIVB World Tour Mazury Orlen Grand Slam

Gmina 04.08.2011

Do historii przeszedł kolejny  turniej z cyklu SWATCH FIVB World Tour rozgrywany na boiskach wokół hotelu Anders w Starych Jabłonkach w Gminie Ostróda. Podczas rozgrywek każdy z uczestników oraz kibiców mógł skorzystać z możliwości wysłania pozdrowień do znajomych i rodziny na koszt Gminy Ostróda. Specjalnie przygotowana oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród kibiców jak i samych zawodników.

Tegoroczny SWATCH FIVB World Tour Mazury Orlen Grand Slam zapadnie w pamięci na długo. Wspaniale spisujący się w tym sezonie Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel sprawili swoim kibicom niezwykłą radość zdobywając pierwsze w historii srebrne medale dla Polaków w Starych Jabłonkach. Za dwa lata do Starych Jabłonek najlepsi zawodnicy i zawodniczki świata zawitają po raz kolejny. Jednak cel o jaki będą walczyć będzie zgoła inny. W 2013 roku na terenach Hotelu Anders odbędą się bowiem mistrzostwa świata w siatkówce plażowej. Świetna organizacja i sukces polskich zawodników w tegorocznym turnieju jest z pewnością najlepszą reklamą przed światowym czempionatem. Można być więc pewnym, że o Starych Jabłonkach świat usłyszy jeszcze nie raz.