świąteczny turniej piłki halowej o puchar Wójta Gminy Ostróda

Sport 04.01.2016

Na zakończenie roku trenerzy LKS Płomień Turznica - Łukasz i Janusz Sadowscy zorganizowali dla najmłodszych piłkarzy w klubie świąteczny turniej piłki halowej o puchar Wójta Gminy Ostróda. Na hali sportowej w Samborowie spotkali się uczęszczający na zajęcia w klubie z Turznicy, Wirwajd, Reszek, Bałcyn, Smykówka, Samborowa, Tyrowa i Napromu.

Niestety 6 zawodników nie mogło tego dnia zjawić się na turnieju, więc z tej przyczyny zawodnicy zostali podzieleni na 3 zespoły.

Wyniki:

Śnieżynki 4:3 Mikołaje

(2 M. Dwórznik, 2 C. Zalewski - 2 B. Domżalski, bramka samobójcza)

Mikołaje 5:8 Płomyki

(bramki Mikołaje: 2 B. Domżalski, 2 B. Sadowski, 1 K. Oziero ; Płomyki: 4- P. Piotrowicz, 1- M. Dembiński, 1- K. Domżalski, 2- P. Sokołowski)

Śnieżynki 5:3 Płomyki

(Bramki Śnieżynki: 4- M. Dwórznik, 1- C. Zalewski ; Płomyki: 1- P. Piotrowicz, 1- M. Dembiński, 1- K. Domżalski)

Klasyfikacja końcowa:
1. Śnieżynki
2. Płomyki
3. Mikołaje

Król strzelców: M. Dwórznik - 6 bramek

Zwycięski skład: M. Dwórznik, M. Chodakowski, C. Zalewski, A.Chodakowski

Na zakończenie turnieju wręczono wszystkim zawodnikom upominki. W imieniu Wójta Gminy Ostróda Bogusława Fijasa puchary wręczył współorganizator turnieju Przewodniczący Rady Gminy Janusz Sadowski.