Szkolny Turniej Piłki Siatkowej z okazji Święta Niepodległości

Sport 12.11.2015

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Szyldaku w dniu 11 listopada 2015r. odbył się już po raz XVI Szkolny Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany z okazji Święta Niepodległości. Kolejny rok tradycyjnych spotkań sportowych, których celem jest uczczenie rocznicy święta narodowego.

W zawodach wzięły udział drużyny ze Tyrowa, Brzydowa i Gminy Grunwald. Zwycięską drużyną mimo okrojonego składu okazała się grupa z Tyrowa, która zdecydowanie prowadziła od początku turnieju, a w konsekwencji zajęła pierwsze miejsce zdobywając Puchar Wójta Gminy Ostróda. Drużyna Gminy Grunwald zajęła II miejsce, a listę zamknęła drużyna z Brzydowa. Wszystkie zespoły otrzymały puchary ufundowane przez Urząd Gminy Ostróda.

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Malwina Rychlicka, Łukasz Rutkowski, Marcin Konopka, Tomasz Gliszczyński oraz Bartosz Klamant.

Wyniki poszczególnych spotkań:

Tyrowo – Brzydowo 2:0