Trzynasty turniej Grand Prix Brzydowo 2012

Sport 26.02.2012

Już chyba nikt nie odbierze kolejnego zwycięstwa w klasyfikacji generalnej brzydowskiego Grand Prix Nowickiemu. Pan Czesław po raz kolejny wygrał zawody, chociaż nie przyszło mu to tak łatwo. Musiał stoczyć dwa bardzo trudne pojedynki: najpierw o wejście do finału z Szymonem Babalskim, zaś w finale pokonał po bardzo ciekawej walce drugiego w klasyfikacji Dariusza Sikorę 3:2. Na czwartym wysokim miejscu uplasował się powracający do dawnej wysokiej formy Grzegorz Jatkiewicz.

Bardzo dobrze zagrał w zawodach Mirosław Leliński. Wprawdzie większość pojedynków kończył wynikiem 3:2, ale zajął w klasyfikacji końcowej miejsce piąte. Do zakończenia turnieju zostały już tylko trzy spotkania i w nich rozstrzygnie się, kto stanie na trzech medalowych miejscach i zagra w turnieju mistrzów. Organizatorzy ze względu na dużą popularność planują zmianę ilości zawodników startujących w tym turnieju. Dotychczas był to „TOP 16”, ale w tym sezonie może stać się „TOP 24”.To jeszcze jednak nic pewnego. Kolejny turniej już za tydzień w piątek 02 marca, początek zawodów godzina 17.00.  WYNIKI  TRZYNASTEGO  TURNIEJU:1.Czesław Nowicki120 pkt.    13.Sławomir Urban82 pkt.2.Dariusz Sikora 115 pkt. 14.Paweł Deska80 pkt.3.Szymon Babalski110 pkt. 15. Tomasz Traskiewicz 77 pkt.
4.Grzegorz Jatkiewicz105 pkt.  16. Natalia Pruchniewska 75 pkt. 5.Mirosław Leliński 102 pkt.  17. Jacek Kowalczyk 72 pkt. 6.Wojciech Dzierżko 100 pkt.  18. Wojciech Koszacki 70 pkt. 7.Grzegorz Gwara 97 pkt.  19. Marek Parol 67 pkt. 8.Robert Zaborowski 95 pkt.  20. Paweł Błaszczak 65 pkt. 9.Henryk Tadajewski 92 pkt.  21. Zygmunt Fleszar 62 pkt. 10.Adam Łukasiak 90 pkt.  22. Michał Malikowski 60 pkt. 11.Tomasz Szulga 87 pkt.  23. Maciej Domin 57 pkt.12.Miłosz Okruciński85 pkt.  24. Piotr Kiełkowski 55 pkt.