Turniej halowy piłki nożnej o Puchar Wójta

Sport 04.02.2013

VII Edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej w Samborowie o Puchar Wójta Gminy Ostróda

W turnieju wystąpiły drużyny z terenu gminy Ostróda, grające w lidze okręgowej juniorów starszych:
KS Tyrowo, Iskra Smykówko, Kormoran Zwierzewo i gospodarz tego turnieju Płomień Turznica oraz gościnnie wystąpiła drużyna Grunwaldu Gierzwałd. Płomień, na co dzień grający w naszej gminnej halowej lidze wykazał się nabytym doświadczeniem i nie dał szans swoim przeciwnikom, wygrywając wszystkie mecze.

WYNIKI:

GRUNWALD GIERZWAŁD

LKS TYROWO

Zwycięski skład Płomienia:

Tyszer Ireneusz, Dutkowski Piotr, Jarzyna Przemysław, Licznerski Mateusz, Sadowski Adrian, Bądkowski Damian, Solis Michał, Wilamowski Paweł, Nokrasiewicz Cezary, Liberacki Jakub.

Tego dnia gospodarze nie byli życzliwi, wygrywając wszystko, królem strzelców został Adrian Sadowski z pięcioma trafieniami, a najlepszym bramkarzem Ireneusz Tyszer, obaj reprezentujący Płomień.

Na koniec turnieju Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas wraz z Radnym Januszem Sadowskim wręczyli nagrody, puchary i pamiątkowe dyplomy, które ufundował Urząd Gminy Ostróda.

Janusz Sadowski