Turniej Mazury Grand Slam laureatem nagrody DEMES

Gmina 27.03.2012

W trakcie VIII Gali Sportu i Biznesu, która odbyła się w czwartkowy wieczór 22 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie, przyznano nagrody w 13 kategoriach.  Nagrodą biznesu DEMES w kategorii "Sport w miastach i regionach” wyróżniony został organizowany na plażach Hotelu Anders w Starych Jabłonkach, turniej siatkówki plażowej Mazury Grand Slam. W uroczystości wręczenia wyróżnień uczestniczył Wójt Gminy Ostróda Gustaw Marek Brzezin oraz Dyrektor Generalny Hotelu Anders Tomasz Dowgiałło.

Nagrody Biznesu Sportowego promują osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu. Profesjonalna współpraca biznesu i środowiska sportowego pozwala na pełny rozwój sportu, a co za tym idzie zaistnienie polskich sportowców na arenie międzynarodowej. Nagrody Biznesu Sportowego wyróżniają tych, którzy przyczyniają się do rozwoju relacji między sportem i biznesem w największym stopniu. O ich przyznaniu decyduje Kapituła DEMES, złożona z ekspertów w dziedzinie biznesu sportowego.