TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ PIĘCIOOSOBOWEJ

Sport 09.10.2008

Na bardzo dobrze przygotowanej płycie boiska w Brzydowie rozegrane zostały zawody w piłce nożnej pięcioosobowej szkół podstawowych z terenu Gminy Ostróda. Z ośmiu istniejących sześcioklasowych szkół na starcie zawodów stanęło sześć.

 

Wśród dziewcząt na najwyższym stopniu podium stanęły zawodniczki z Szyldaka, które pokonały w meczu finałowym swoje rywalki z Brzydowa z wynikiem 2:0. Trzeba nadmienić, że obie ekipy spotkały się w eliminacjach, gdzie zdecydowanie lepsze były piłkarki z Brzydowa wygrywając 3:0. Trzecie miejsce przypadło w udziale drużynie z Samborowa, która pokonała ekipę z Pietrzwałdu 1:0. Wśród chłopców na pierwszym miejscu uplasowali się chłopcy z Tyrowa, którzy pokonali w rzutach karnych swoich rówieśników z Brzydowa. W normalnym czasie (2 razy po 7,5 minuty) padł remis 0:0. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Szyldaku która pokonała Samborowo 3:1.

 

  

 WYNIKI TURNIEJU      

    

  DZIEWCZĘTA

  

 CHŁOPCY

  1 SP Szyldak                  6 pkt.           1  SP Tyrowo  6 pkt.   2 SP Brzydowo 5 pkt. 2 SP Brzydowo 5 pkt. 3 SP Samborowo 4 pkt. 3 SP Szyldak 4 pkt. 4 SP Pietrzwałd 3 pkt. 4 SP Samborowo 3 pkt.  5 SP Tyrowo 2 pkt. 5 SP Idzbark 2 pkt. 6 SP Idzbark 1 pkt. 6 SP Pietrzwałd 1 pkt.