Turniej Tenisa Stołowego o Puchar TVP Olsztyn

Sport 15.04.2014

W Ostródzie w dniu 13 kwietnia br. w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbył się półfinałowy Turniej Tenisa Stołowego WMZ LZS o „Puchar TVP Olsztyn”.

W zawodach uczestniczyli zawodnicy(czki) z  17 gmin w  4 grupach wiekowych dziewcząt/kobiet i 6 grupach chłopców/mężczyzn: razem 148 osób. Rozgrywki finałowe odbędą się 27 kwietnia w Olecku.

Do ścisłego finału awansowali zawodnicy i zawodniczki z Gminnego Zrzeszenia LZS, którzy zajęli miejsca I - IV  w poszczególnych grupach, z wyjątkiem grup V i VI kobiet, które nie musiały przechodzić przez etap półfinałowy i awansowały bezpośrednio do mistrzostw.

Awans do mistrzostw wywalczyli:

Gr. I - dziewczęta (rocz. 2001 i młodsze)

1.Marta Kawiak – Ostróda, 2. Sara Tuchiewicz – Kozłowo, 3.Oliwia Żuk –Dywity,  4. Violetta Winiewska -Lubawa.

Gr. I - chłopcy:

1.Kacper Komorowski - Susz. 2,  Mateusz Rutkowski - Działdowo, 3. Mikołaj Skoneczka – Działdowo, 4. Patryk  Rudnicki - Działdowo.

Gr. II - dziewczęta (rocz. 2000-1999)

1. Aleksandra Grzebska – Działdowo, 2. Marianna Żuralska – Lubawa, 3. Natalia Wiśniewska – Lubawa, 4. Kamila Gregorczyk - Nidzica.

Gr. II - chłopcy:

1. Kacper Petaś - Ostróda, 2. Krystian Kawiak - Ostróda, 3. Jędrzej Żebrowski - Ostróda, 4. Paweł Michalak - Ostróda

Gr.III - dziewczęta (rocz. 1998-1996)

1. Joanna Dembkowska – Lubawa, 2. Magdalena Wierzbowska – Rybno, 3. Alicja Duchna – Nidzica, 4. Nikola Zuśka - Iława.

Gr. III - chłopcy:

1. Jacek Barbachowski - Dywity, 2. Jacek Świtalski - Elbląg, 3. Krystian Grzelak - Elbląg, 4. Krystian Protasiewicz - Ostróda.

Gr. IV - kobiety (rocz. 1995-1974)

1. Natalia Pruchniewska – Ostróda, 2. Emilia Włodarska – Iława, 3. Aleksandra Kosewska - Dąbrówno , 4. Agnieszka Ślazińska - Ostróda

Gr. IV - mężczyźni :

1. Andrzej Grzelak - Elbląg, 2. Rafał Dąbrowski - Ostróda, 3. Dariusz Sikora - Ostróda, 4. Marek Szoszuk - Iława.

Gr. V - mężczyźni:

1. Grzegorz Gumiński - Morąg, 2. Tomasz Libura - Elbląg, 3. Witold Kosewski - Dąbrówno, 4. Wojciech Dzierżko - Ostróda.

Gr. VI - mężczyźni:

1. Czesław Nowicki - Ostróda, 2. Waldemar Sosnowski - Działdowo, 3. Henryk Tadajewski - Ostróda, 4. Jerzy Piskorowski - Działdowo.

Z grup V i VI  kobiet  bezpośredni udział w finale mają zapewnione :

1.Wawrowska Małgorzata, Wnuk Helena, Lipka Irena, Pawlak Helena, Migas Barbara

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

W Ostródzie w dniu 13 kwietnia br. w hali OCS i R odbył się półfinałowy Turniej Tenisa Stołowego WMZ LZS o „Puchar TVP Olsztyn”.

Do ścisłego finału awansowali zawodnicy(czki) którzy zajęli miejsca I - IV  w poszczególnych grupach.

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}