Turniej w Piłce Siatkowej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Sport 02.05.2016

W dniu 30 kwietnia 2016r. w Hali OCSiR odbył się I Turniej w Piłce Siatkowej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych o „PUCHAR WÓJTA GMINY OSTRÓDA” Do turnieju zgłosiły się 4 Drużyny chłopców i 1 Drużyna dziewcząt z gminnych Jednostek OSP ; Samborowo I (Drużyna dziewcząt), Smykówko, Samborowo II, Stare Jabłonki i Turznica. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym do 2 wygranych setów.

Wyniki meczów: Stare Jabłonki - Samborowo II 2 : 0 Smykówko - Samborowo I 2 : 0 Stare Jabłonki - Turznica 2 : 0 Samborowo II - Smykówko 0 : 2 Samborowo I - Turznica 0 : 2 Stare Jabłonki - Smykówko 2 : 0 Stare Jabłonki - Samborowo I 2 : 0 Samborowo II - Turznica 0 : 2 Smykówko - Turznica 2 : 0 Samborowo II - Samborowo I 2 : 1

Klasyfikacja: 1. Stare Jabłonki 2. Smykówko 3. Turznica 4. Samborowo II 5. Samborowo I (dziewczęta) Po zakończeniu turnieju wybrani zostali najlepsi zawodnicy z poszczególnych drużyn: Samborowo I - Nina Banasik, Stare Jabłonki - Mateusz Siemiński, Samborowo II - Sebastian Burczak, Smykówko - Cezary Falęcki, Turznica - Maciej Krajewski.

Drużyny za zajęcie miejsc I - III otrzymały puchary a wyróżnieni zawodnicy z każdej ekipy statuetki. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy. Trofea sportowe wręczył Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas.

Puchary i statuetki ufundowała Gmina Ostróda a turniej zorganizował i prowadził Dariusz Małecki z OSP Stare Jabłonki.