Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pietrzwałdzie Laureatami konkursu wiedzy o Gminie Ostróda ,,Szlakiem Drwęcy”

Oświata 19.04.2024

Wczoraj odbył się konkurs wiedzy o Gminie Ostróda ,,Szlakiem Drwęcy”pod patronatem Wójta Gminy Ostróda Bogusława Fijasa. Organizatorem konkursu było Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach: klasy V-VI i VII- VIII. Uczniowie pisali test,w którym musieli wykazać się szeroką wiedzą o swojej gminie i rzece Drwęcy.

W kategorii klas V-VI Zuzanna Bąk i Maciej Pawszyk zajęli I miejsce,natomiast w kategorii klas VII-VIII Zofia Szymańska zajęła III miejsce. Laureaci będą reprezentować Gminę Ostróda w etapie powiatowym konkursu 23 kwietnia.

Wielkie brawa i gratulacje dla zwycięzców!