Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016-2017

Zespół Przedszkolno - Szkolny w Tyrowie 02.09.2016

1 września 2016 r tradycyjnie Mszą św. w kościele św. Wojciecha w Tyrowie rozpoczęliśmy rok szkolny 2016/2017. Dyrektor Zespołu Bożena Bohdziewicz przywitała wszystkich uczniów - szczególnie uczniów klasy pierwszej - rodziców, nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Życzyła zgromadzonym udanego roku szkolnego. Następnie Pani Beata Kaczyńska odczytała listy Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty oraz Wójta Gminy Ostróda, skierowane do całej społeczności Zespołu. Przypomniała zebranym o rocznicy wybuchu II wojny światowej. Przybliżyła w kilku zdaniach historię tego ważnego wydarzenia. Cała społeczność Zespołu minutą ciszy uczciła poległych w II wojnie światowej. Po części oficjalnej uroczystości uczniowie wraz z nauczycielami udali się do klas.