Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowego Centrum Handlowego w Gminie Ostróda

Gmina 24.11.2023
Dzisiaj miało miejsce podpisanie aktu erekcyjnego oraz odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowego Centrum Handlowego w Gminie Ostróda w miejscowości Górka.

Nowy obiekt powstanie przy głównej drodze wjazdowej do Ostródy, bezpośrednio przy węźle dróg ekspresowych S7 oraz S16. Będzie to pierwszy i jednocześnie największy tego typu kompleks handlowy w regionie o łącznej powierzchni ponad 25 tys. m² GLA, obejmującej ponad 14 tys. m² GLA parku handlowego. Projekt wyróżnia się przyjazną formą architektoniczną umożliwiającą swobodne wejście do sklepów z zewnątrz, doborem znanych i wielu niedostępnych wcześniej marek, a także dogodną lokalizacją.

Wmurowanie kamienia węgielnego to symboliczny moment rozpoczęcia budowy projektu, który zapewni możliwość komfortowych zakupów w sklepach wszystkich branż.