Uroczystość zakończenia roku kulturalnego 2008

Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie 04.06.2008

Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Ostróda Pan Gustaw Marek Brzezin. Podczas imprezy zespoły zaprezentowały pokaz umiejętności artystycznych. Koło teatralne „Fantazja” wystawiło 2 sztuki pt. „Trzy pióra” oraz „Piotruś Pan”, tancerze z koła tanecznego „Baj” zatańczyli układy tańca nowoczesnego, dzieci i młodzież z koła wokalnego „ASTRA” i „FART” zaśpiewały piosenki. Swoje umiejętności zaprezentowali również najmłodsi wykonawcy z dziecięcego zespołu artystycznego. Gościnnie wystąpił zespół wokalny „Iskierka” z Brzydowa.  W dalszej części uroczystości Wójt wręczył podziękowania: rodzicom za twórcze wychowanie swoich pociech, instruktorom za wysiłek w przygotowanie i naukę dzieci a uczestnikom zajęć upominki. W trakcie roku kulturalnego z zajęć proponowanych przez GOK skorzystało ponad 100 osób (dzieci i młodzież). Z roku na rok przybywa chętnych do zespołów co bardzo cieszy organizatorów. Ponadto podziękowania otrzymały osoby i firmy, które na co dzień wspomagają naszą placówkę. W uroczystości wzięło udział ok. 200 osób.

.