VI Sesja Rady Gminy Ostróda w kadencji 2010-2014

Gmina 07.03.2011

25 lutego 2011r. o godz. 14°° w sali sesyjnej Urzędu Gminy Ostróda miała miejsce VI Sesja Rady Gminy Ostróda w kadencji 2010-2014, podczas której Wójt Gminy Ostróda Gustaw Marek Brzezin  wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Ostróda Andrzejem Wiczkowskim wręczył Sołtysom, kończącym kadencję podziękowania za włożony trud w podejmowanie działań, mających na celu rozwój Gminy Ostróda oraz złożył serdeczne gratulacje dla nowowybranych Sołtysów Gminy Ostróda, życząc  jak najefektywniejszej pracy na rzecz całej gminy.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.

2. Przyjęcie protokołu z obrad poprzedniej Sesji Rady Gminy.

3. Sprawozdanie Wójta o pracy w okresie między sesjami.

4. Projekt uchwały o zamiarze likwidacji Szkoły Podstawowej w Wygodzie.

5. Projekt uchwały w sprawie przedłużenia czasu obowiązywania dotychczasowych taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę oraz zbiorowego odprowadzania ścieków.

6. Projekt uchwały w sprawie gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii dla Gminy Ostróda na 2011r.

7. Projekt uchwały w sprawie poboru w drodze inkasa podatku rolnego, podatku leśnego
i podatku od nieruchomości oraz ustalenia wynagrodzenia.

8. Wolne wnioski i informacje.

9. Zamknięcie obrad.