VII Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej w Szkole Podstawowej w Szyldaku

Sport 18.12.2023
W Szkole Podstawowej w Szyldaku odbył się VII Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej. W przedświątecznych zawodach wzięły udział drużyny ze Smykówka, Grabinka oraz dwie z Szyldaka. Mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym. Już od pierwszego spotkania na czele uplasował się zespół ze Smykówka. Po bardzo wyrównanej walce o drugą lokatę, zwycięstwo odniosła grupa z Grabinka. W generalnej klasyfikacji pierwsze miejsce, zdobywając Puchar Wójta Gminy Ostróda, zajęła drużyna ze Smykówka. Drugą lokatę uzyskał zespół z Grabinka, zaś trzecie miejsce zawodnicy z Szyldaka (Old Boys). Klasyfikację na IV miejscu zamknęli najmłodsi zawodnicy z Szyldaka.
Puchary ufundował Wójt Gminy Ostróda,

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Andrzej Szczerbowski, Marcin Kostiok, Damian Piejdak, Bartosz Wojtkiewicz, Tomasz Makowski, Dawid Wrzesiński.

Po zliczeniu punktów wynik końcowy przedstawił się następująco:

1. Smykówko – 9 pkt.
2. Grabinek – 6 pkt.
3. Szyldak (Old Boys) – 3 pkt.
4. Szyldak – 0 pkt.

Organizatorzy: Mariusz Walczak, Paweł Karbowski, Robert Pestkowski - dyrektor szkoły