WAKS Turznica wygrywa II Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda

Sport 21.01.2024

20 stycznia na hali sportowej w Idzbarku odbyła się II edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda. W turnieju udział wzięło 8 drużyn, które zostały rozlosowane na dwie grupy. Po fazie grupowej drużyny rywalizowały w fazie pucharowej, w której emocji nie brakowało, a w niektórych spotkaniach potrzebne były rzuty karne do wyłonienia zwycięzcy!

Klasyfikacja końcowa:

????WAKS Turznica

????Mewa Smykowo

????2. Batalion Czołgów

4️⃣ NO NAME

5️⃣ MODEL ART

6️⃣ Promil Lubajny

7️⃣ FC Mario

8️⃣ Góra Idzbark

????Król Strzelców: Łukasz Świgoń (WAKS) - 8 bramek

????Najlepszy Bramkarz: Patryk Zalewski (Mewa Smykowo)

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami i pamiątkowi dyplomami, a wyróżnieni zawodnicy statuetkami. Nagrody wręczył Bogusław Fijas - Wójt Gminy Ostróda i Bogdan Bartnicki , członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Dziękujemy wszystkim zespołom za dobrą zabawę i sportową rywalizację ????