Wigilia w GOK Samborowo 2009'

Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie 20.12.2009

20 grudnia 2009r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Samborowie zorganizowano Wieczór Wigilijny dla mieszkańców.          Podczas uroczystości odbył się program artystyczny w wykonaniu zespołów  wokalnych  oraz koła teatralnego „Fantazja” działających w GOK-u.

Ponad godzinny program upłynął na śpiewaniu kolęd i pastorałek, wystawiono również spektakl o tematyce bożonarodzeniowej. Ponadto wszyscy uczestnicy mogli obejrzeć wystawę rękodzieła „Boże Narodzenie w Tradycji polskiej”. Prace wykonane przez dzieci i młodzież z placówek oświatowych z terenu Gminy Ostróda oraz dorosłych cieszyły się dużym uznaniem i zachwytem ze strony oglądających .
    W uroczystości uczestniczył Wójt Gminy Ostróda pan Gustaw Marek Brzezin, proboszcz miejscowej parafii ks. Krzysztof Górny, radni Gminy Ostróda oraz mieszkańcy  Samborowa i okolic. Wszyscy tradycyjnie podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.